POZNAJ NAS BLIŻEJ

Zarządzamy tak, by móc systematycznie wprowadzać do naszego taboru busy i autobusy wyposażane w najnowocześniejsze technologie i rozwiązania.
Kierujemy się głównie tym, by zapewniać bezpieczeństwo przejazdów.
Nie bez znaczenia jest fakt, że dzięki temu nasi pasażerowie podróżują
pojazdami estetycznymi i reprezentacyjnymi
.
Jednakże to nie wszystko.
Jesteśmy świadomi, że ciągłe zmiany i postęp wymuszają bieżące uzupełnianie wiedzy i śledzenie nowinek branżowych. Mamy szczęście, bo we wszystkich aspektach pracy w tej branży akurat robimy to, co naprawdę lubimy.
Zaangażowanie i konsekwencja w działaniach przyczyniły się do tego, że obecnie cieszymy się dobrą reputacją i uznaniem na rynku przewozów osobowych. Można śmiało powiedzieć, że SKALMAR to gwarancja udanej podróży!

NASZA MISJA

Wierzymy, że łączenie umiejętności sprawdzonych kierowców z niezawodnymi pojazdami prowadzi do najważniejszego celu: zapewnienia należytego bezpieczeństwa naszym klientom i na drodze.
Jak na firmę transportową przystało, każdego dnia kierujemy się drogowskazami, ale najbardziej właściwy kierunek wyznacza nam Filozofia Kaizen - pod którą rozumiemy ciągłe ulepszanie.

Po prostu … Znamy drogę!

DLACZEGO PEWNIE ?

SPRAWDZONE SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA

Jak chodzi o bezpieczeństwo, nie uznajemy żadnych kompromisów.
Przy wyborze przewoźnika zwróć uwagę na stosunek ceny do bezpieczeństwa i jakości. W tej kategorii jesteśmy bezkonkurencyjni.
Nasza oferta mile Cię zaskoczy!

SPRAWNE TECHNICZNIE POJAZDY

Sprawdź samemu przeglądy i ubezpieczenia naszych pojazdów:
www.bezpiecznyautobus.gov.pl

WYPRÓBOWANI KIEROWCY ZAWODOWI

Odporni na stres, radzący sobie w każdych warunkach pogodowych i drogowych, w różnym nasileniu ruchu, pilnujący czasu jazdy i postoju – to wszystko wymaga ciągłego utrzymania koncentracji